DOPİNG TEKNOLOJİ TIRI TESTİ ÖĞRENCİ AÇIK RIZA METNİ

Doping Bilişim Teknolojileri A.Ş. kısaca Doping Bilişim tarafından, Doping Teknoloji Tır internet sayfasında yer alan testi gerçekleştirmem sırasında alınan kişisel verilerim hakkında, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca hazırlanmış Doping Teknoloji Tırı Öğrenci Aydınlatma Metni aracılığıyla bilgilendirildim.

Doping Bilişim tarafından, verilerimin zeka testini yapmam kapsamında:

Yurtdışına Veri Aktarımı Hakkında Açık Rıza 

Doping Teknoloji Tırı Testini gerçekleştirmem bakımından Whatsapp aracılığıyla bilgilendirilmelerin yapılması ya da verilerimin tutulduğu, aktarıldığı sistemlerin, e-posta sağlayıcıların veri tabanlarının yurtdışında konumlandırılmış olması nedeniyle veyahut bilişim teknolojileri ya da uzmanlık gerektiren danışmanlık vb. konularda Doping Bilişim’ in yurt dışında yerleşik iş ortakları, tedarikçileri ve hizmet sağlayıcıları ile paylaşılması sırasında yurtdışına aktarım yapılmasına özgür irademle açık rıza veriyorum.

Özel Nitelikli Sağlık Verilerinizin İşlenmesi Hakkında Açık Rıza

Doping Teknoloji Tırı Testini gerçekleştirmem sonrasında zeka testi değerlendirme sonucunun oluşturulmasına özgür irademle açık rıza veriyorum.

 

Analiz/İstatistik/Pazarlama Çerezleri Hakkında Açık Rıza

Kişisel verilerimin, bana özel olanak ve teklifler sunulması, genel veya bana özel kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamların oluşturulması, kampanya, yarışma, çekiliş ve diğer etkinliklerin düzenlenmesi, segmentasyon, profilleme, raporlama, pazarlama ve analiz çalışmalarının yapılması, Mobil Uygulama, Site veya diğer 3. taraf ortamlarında Doping Bilişim’ e ait reklamların ve pazarlama/iletişim faaliyetlerinin (Mobil Uygulama ve Site’deki bildirimler, pop-up gösterimi, kişiye özel teklifler, kullanıcı ekranlarının özelleştirilmesi, anket vs.) yürütülmesi ile öğrenci deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmaların yapılması amacıyla işlenmesine özgür irademle açık rıza veriyorum. 

 

Ticari İleti Hakkında Açık Rıza

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince (ETDHK) ve onayıma gerek olmadan (Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik m.2/2-b) Kişisel verilerimin, ihtiyaçlarım doğrultusunda bana uygun ürün, uygulama, avantaj veya kampanyadan yararlanabilmem; genel bilgilendirme yapılması, tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla işlenmesi ve bu doğrultuda iletişim adreslerime; Doping Bilişim adına bu konuda gizlilik yükümlülüğü altında hizmet veren 3. Kişiler tarafından çağrı, kısa mesaj (SMS), multimedya nesneleri içeren MMS, fax, otomatik arama makineleri, e-posta, elektronik ortam ve benzeri iletişim kanallarından iletilecek veri, ses ve görüntü içerikli bilgilendirme, tanıtım ve pazarlama iletilerinin gönderilmesi bakımından ad, soyad ve iletişim numara, e-posta bilgilerimin işlenmesine özgür irademle açık rıza veriyorum. 

 

Aydınlatma Metni’ nde açıklandığı üzere; işlenen ve saklanan verilerimin neler olduğu ve hangi amaçlar doğrultusunda işlendiği, hangi kişi, kurum ve kuruluşlara aktarım yapıldığı konularında bilgilendirildim. İrademin değişmesi halinde ise 6698 sayılı Kanunun 11. maddesi uyarınca haklarımın neler olduğunun bilincindeyim.